Obrovské poděkování patří všem našim partnerům, bez kterých by tato akce nikdy nemohla spatřit světlo světa.

GOLD PARTNEŘI

SILVER PARTNEŘI

BRONZE PARTNEŘI

PARTNEŘI

Stavební společnost AQUASYS spol. s r. o. působí na trhu v oblasti staveb vodního hospodářství a krajinného inženýrství, ekologických a dopravních staveb a odpadového hospodářství již 25 let.

 • Recyklace a drcení materiálů
 • Dopravní a železniční stavby
 • Vodohospodářské stavby
 • Lesotechnické stavby
 • Ekologické stavby

Kontakt:

AQUASYS spol. s r.o.
Jamská 2488/65
591 01 Žďár nad Sázavou
www.aquasys.cz

Tel.: +420 566 652 511
E-mail: aquasys@aquasys.cz
Facebook: aquasysCZ
Instagram: aquasys

Skupina AVE patří mezi vedoucí společnosti na trhu zabývající se nakládáním s odpady, komunálními službami, sanacemi ekologických zátěží, demolicemi, údržbou komunikací a facility managementu. Na českém trhu působí od roku 1993 a je součástí skupiny EP Industries, která patří mezi nejvýznamnější průmyslová uskupení v České republice.

V České republice zaměstnáváme přes 2000 zaměstnanců a ročně přepravíme více než 2 000 000 tun odpadu. Své služby poskytujeme přibližně 1 000 obcím a 22 000 živnostníkům a průmyslovým zákazníkům. Obsluhujeme přes 2 000 000 obyvatel. Roční obrat dosahuje 6 miliard korun.

Společnost Gremis byla založena v roce 1991 jako stavební firma. Od té doby jsme se rozrostli a vyprofilovali ve společnost nabízející komplexní stavební práce od projektu přes realizaci až po vybavení budov. Jsme tedy generálním dodavatelem staveb, navíc s bohatými zkušenostmi.

Společnost GREMIS, s.r.o. se zabývá

„Objevte ve společnosti Gremis stavebního partnera pro každý záměr.“

Naší vášní je dokonalé snoubení inteligentního technického řešení s bezproblémovou funkčností a elegantním designem. To vše s doživotní zárukou. Jsme Hettich, přední světový výrobce nábytkového kování – Technik für Möbel.

V našem portfoliu najdete výsuvné systémy, zásuvky, závěsy, spojovací kování a systémy pro posuvné a skládací dveře. Ať už tedy otevřete zásuvku nočního stolku, šatní skříň nebo kuchyňskou linku, je možné, že narazíte právě na značku Hettich. Najdete nás zkrátka nejenom v kuchyni, ale doslova v celé domácnosti.

Skupina Hettich zaměstnává asi 7 400 zaměstnanců v téměř 80 zemích světa, Hettich ČR je však jedním z pouhých 11 výrobních závodů Hettich a zároveň jedním z největších závodů mimo Německo. Od roku 1993 sídlí naše česká pobočka ve Žďáře nad Sázavou. Za téměř 30 let svojí existence jsme vybudovali 5 výrobních hal disponujících nejen montážními, servisními a administrativními odděleními, ale také nástrojovnou a kompetenčním centrem pro tlakové lití zinku. Naše obchodní oddělení se stará o trh v ČR, SR a Maďarsku. V současnosti má Hettich ČR asi 650 zaměstnanců.

Obchodní korporace IZOMAT stavebniny s. r. o. byla založena v roce 1991 a dlouhodobě patří mezi nejvýznamnější dodavatele stavebních materiálů v České republice.

Obchodní činnost je realizována prostřednictvím sítě 35 poboček vybavených prodejními a skladovými prostory. Výrobní činnost je zaměřena na izolační a doplňkové výrobky pro oblast technických izolací. Samostatnou pobočkou je pracoviště vedení obchodní korporace, které se nachází v Průhonicích u Prahy. 

ZÁKLADNÍ INFORMACE O MĚŠŤANSKÉM PIVOVARU HAVLÍČKŮV BROD A.S.

Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a. s. je jedním z nezávislých regionálních pivovarů v České republice. Pivovar působí na trhu se značkou Rebel už více jak 45 let a za tuto dobu si s ní vybudoval stabilní pozici na trhu. Hlavní sídlo pivovaru je v Havlíčkově Brodě a patří k podnikům, které jsou vlastněné českým majitelem. V roce 2019 bylo prodáno 96 500 hl piva.

Pivo značky Rebel se vaří tradiční technologií, kvasí v otevřených spilkách a zraje při nízké teplotě v ležáckých sklepech – i díky tomu získávají piva pravidelně prestižní ocenění v tuzemských i zahraničních degustačních soutěžích. Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a. s. zároveň vlastní ochrannou známku piv Hradecký VOTROK a Hradecká desítka, které se lokálně prodávají převážně v Královéhradeckém kraji.

Pivovar byl založen v roce 1834 a od té doby se zde vaří pivo nepřetržitě již více jak 180 let tradičním způsobem. Pro výrobu se využívají výhradně české suroviny nebo suroviny nakoupené od regionálních zemědělců. Nejpoužívanějším chmelem je žatecký červeňák. Pro zvýšení kvality lahvového piva došlo v roce 2015 k modernizaci tunelového pasteru. V roce 2016 se vedení společnosti rozhodlo investovat do nové KEG linky, kde tímto krokem se navýšila kapacita plnění a nyní se plní sudy o objemu: 15, 20, 30, 50 l.

V roce 2018 uvedl pivovar na trh svoje historicky první plechovkové pivo Rebel XI. Popularita tohoto typu balení u zákazníků vedla k dalšímu rozšiřování nabídky.

Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s.
Dobrovského 2027
580 01 Havlíčkův Brod
IČ: 60917628
DIČ: CZ60917628
tel.: +420 569 495 111
www.hbrebel.cz

Firma František Šutera je potravinářským podnikem, který se zabývá výrobou masa a uzenin, provozuje vlastní porážku vepřů a hovězího dobytka. V současné době provozuje šest podnikových prodejen v okresech Blansko, Brno venkov a Svitavy. Z malého rodinného podniku, který založil otec současného majitele, pan František Šutera st., je vybudován moderní podnik střední velikosti, zaměstnávající 60 pracovníků. Výroba je zajišťována výhradně z tuzemských surovin, prioritou je kvalita výsledných výrobků, kterou může firma doložit získáním certifikátu kvality Klasa.

Společnost HELPING VÝŠKOVÉ PRÁCE s.r.o. je dlouholetým partnerem v oblasti stavebnictví, zejména jsme odborníky speciálního stavitelství.

Na trhu působíme již od roku 2006 a zabýváme se především zajištěním svahů v zářezech liniových staveb, sanací skalních masivů, realizací dynamických bariér a dalších opatření, jako jsou těžké ochranné ploty a gabionové zdi.

Dalšími našimi činnostmi jsou:

 • rekonstrukce propustků
 • výstavba a rekonstrukce opěrných zdí 
 • nátěry konstrukcí a střech
 • jádrové vrtání
 • zemní práce mini bagrem
 • rizikové kácení
 • navazující specializované práce ve výškách
 • injektáž vlhkého zdiva 

V oboru speciálního stavitelství a výškových prací máme řadu zkušeností a reference od významných společností, jako jsou Správa železnic, s.o. nebo Ředitelství silnic a dálnic ČR.

Zkušenosti a vysoká kvalita provedených prací z nás činí špičku v oboru.

Jsme DEL. Ryze česká společnost založená již roku 1995. Stabilně rosteme a jsme věrní hodnotám, na kterých jsme před více než 25 lety začali stavět. Jsme parta DELáků. Našimi zákazníky jsou významné firmy z oblasti automotive, těžkého i lehkého průmyslu, energetiky či strojírenství. Naše stopy najdete na celém světě. Hlavními pilíři našich aktivit je engineering (komplexní dodávky a montáže technologických celků), průmyslová automatizace, robotizace, elektronabíječky a dodávky fotovolatických elektráren. Jsme také certifikovaným dodavatelem pro jadernou energetiku. Využíváme výsledky výzkumu a vývoje a umíme zaujmout novými přístupy. Průmysl 4.0, Big Data, virtuální realita, simulace, digitální továrna – to pro nás nejsou jen cizí slova. Jsme experti v aplikaci robotických technologií, kterým umíme přidávat další funkce. Roboty propojujeme s kamerami či senzory a tím rozšiřujeme oblast jejich využití. Umíme měřit a vyhodnocovat výrobní data. Díky tomu zvyšujeme efektivitu výrobních procesů.

Máme společenskou zodpovědnost. Spolupracujeme se studenty i školami v oblasti technického vzdělávání. Studenty žďárské průmyslovky například učíme robotiku a zajišťujeme pro ně praxi.  Dlouhodobě podporujeme nejrůznější aktivity v regionu, ať už jde o sportování mládeže, kulturní akce, sociální oblast či zdravotnictví. Fandíme žďárskému hokeji. To vše v duchu hesla naší společnosti: Tady žijeme, tady pracujeme, tady pomáháme!

ZÁKLADNÍ INFORMACE O FIRMĚ

Společnost PKS okna a.s., se sídlem ve Žďáře nad Sázavou, působí na českém trhu od samého počátku 90. let. Jde o ryze českou firmu. Výroba výplní stavebních otvorů probíhá v moderních provozovnách, kde jsou zpracovávány materiály renomovaných zahraničních dodavatelů. Stále se zvyšující produkce je budována na odborných znalostech podpořených mnohaletou tradicí. Z důvodu ještě většího přiblížení se zákazníkovi neustále rozšiřuje na území celé ČR síť svých prodejních míst.

Svojí činností, spojenou s dosažením cca 1,1 mld. Kč ročního obratu, se společnost řadí do skupiny největších výrobců výplní stavebních otvorů (tj. oken a dveří) v ČR.

(obratově jsme nyní už 2. největší výrobce oken v rámci ČR)

Výrobky se značkou PKS okna naleznete v různých částech nejen naší republiky, v různě velkých domech či bytech, v různých typech staveb. Podívejte se na jeden neobyčejný den, při kterém můžete nevědomě potkávat naše výrobky: 

https://www.youtube.com/watch?v=60rtzztJ0KI&t=1s

PKS stavby a.s.

PKS stavby a.s. je stavební společnost, která disponuje vlastními výrobními kapacitami na veškeré rozhodující stavební profese včetně technologií a služeb.

Je technicky vyspělou společností s více jak 50ti letou tradicí ve stavebnictví a řadí se mezi 10 nejvýznamnějších stavebních společností v České republice.

Jsme reklamní a marketingová agentura a na trhu působíme již více než 20 let.

Nabízíme široké portfolio služeb v oblasti reklamy a marketingu. Máme spokojené klienty po celé ČR i v zahraničí.

JCgraphics s.r.o.
Strojírenská 2269/36
591 01 Žďár nad Sázavou
www.jcgraphics.eu

Nejste v tom sami – jsme jeden tým! 

IGF Alzheimer centrum Třebíč – osobní a smysluplná péče pro vaše blízké.